Fairway solitaire

Pokud máte rádi karetní hry a klasický solitaire vás už dávno omrzel, tak určitě vyzkoušejte Fairway solitaire. Vašim cílem bude sesbírat všechny karty s hracího pole tak, že můžete přiložit vždy kartu o jedna vyšší a nebo nižší, přičemž eso je zároveň považované za jedničku. Celá hra je zasazena do golfového prostředí a tudíž podle počtu karet budete odměňováni výrazy jako eagle nebo birdie. V ideálním případě se vám podaří sesbírat všechny karty, ale většinou tomu tak nebude. Po výhře 2x
(nebo 3x?, teď si to nepamatuji) se teprve dostanete do dalšího kola, které je prozatím vždy zamčené. Vše ale uvidíte sami při hře. Ze začátku mě to moc nezaujalo, coby dost lehké skládání karet, ale už dnes jsem to hrála do pozdní noci....:-)) . Tak ať vás to také chytí!!!!

PS.: bohužel se mě nepodařilo hru nahrát přímo do stránek, tak je k dispozici odkazem na příslušnou stránku. Jistě to nebude na závadu.

 

HRAJ - ZDE

 

Zpět na nabídku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mahjong

 

Zahrajte si upravenou verzi oblíbené hry Mahjong, ve které kachlíky netvoří pyramidu, ale hada. Navíc máte po ruce pomoc ve formě meče, který zničí 2 stejné kachlíky, dalekohledu, který vám ukáže stejný pár, přesýpacích hodin, které vám přidají 8 sekund....

 

HRAJ - ZDE

 

 

Zpět na nabídku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimball Rewind

 

Nimball Rewind je skvělá logická hra, ve které je vaším úkolem dostat se s pohyblivým kotoučem, co nejrychleji do cíle. Pokud to stihnete v stanoveném čase, otevře se vám speciální challenge mód. Pokud náhodou uděláte neuvážený krok, můžete vrátit čas stisknutím mezerníku.

 

 

HRAJ - ZDE

 

 

 

Zpět na nabídku